Eirodeputāte Vaidere skaidro, vai Latvijas iedzīvotājus patiesībā baro ar “mēsliem”!

Eiropas Parlamenta deputāte no Latvijas Inese Vaidere ir pieprasījusi finansējumu, lai varētu veikt salīdzinošu pētījumu produktiem, kas tiek piegādāti uz Latviju, vēsta Latvijas Radio 4 raidījums “Doma laukums“.

“Cilvēki Latvijā un citās vietās novēro ievērojamas dažādu produktu atšķirības. Piemēram, ja jūs pērkat kafiju, veļas pulveri, krējumu Vācijā vai Latvijā, diemžēl mēs bieži konstatējam atšķirības kvalitātē. Tie produkti, kas tiek pārdoti Rietumeiropā, bieži vien ir kvalitatīvāki,” raidījumā pauž pārliecību Inese Vaidere.

Tāpat viņa pastāstījusi, ka dažās valstīs, piemēram, Slovākijā, veiktajos pētījumos konstatēts, ka daudzos gadījumos pat lielās kompānijas, pārdodot preces ar vienu un to pašu nosaukumu, ir mainījušas to sastāvu, un, diemžēl, ne par labu Centrālās un Austrumeiropas valstu tirgiem. “Tādu taktiku turpināt nedrīkst, es par to jau esmu rakstījusi un cīnījusies citos veidos. Šopavasar mūsu teikto beidzot ir sadzirdējusi Eiropas Komisijas pārstāvji, un es arī plānoju saistībā ar šo sarīkot konferenci Eiropas Parlamentā,” stāsta I. Vaidere. Pēc viņas teiktā, konference notiks jūnija beigās vai septembrī.

Raksta turpinājums nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *