Savdabīgie „goda vārti” Brīvības un Elizabetes ielu krustojumā, kuri no nodokļu maksātāju kabatas izmaksājuši gandrīz 300 000 eiro un jau izpelnījušies iesauku „Ļeņina bikses”, nebūs vienīgais izcili dārgais „Latvijas simtgades objekts”, vēsta portāls “Pietiek.com”.

Rīgas lidostā izveidojamais Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras koppasūtījums „Latvijas reprezentatīvais stends” izmaksās vēl dārgāk – 392 000 eiro, savukārt ar „Ļeņina biksēm” to vieno fakts, ka arī šajā iepirkumā uzvarējušais piedāvājums ir bijis arī vienīgais, – visi pārējie potenciālie interesenti ir ar dažādām nolikuma prasībām „atsijāti”. 

Portāls “Pietiek” šodien publicē noslēgto līgumu par „Latvijas reprezentatīvā stenda” izveidi, kas detalizēti atklāj – kā tieši paredzēts izlietot iespaidīgo summu no nodokļu maksātāju kabatas:

Avots

Piedalies satura veidošanā! Pievieno savu stāstu, video, foto ŠEIT vai atraksti runabildes@gmail.com
Martins Martins

Pievienots sadaļā:

Foto, Informatīvi, Raksti, Šokējoši

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Nu bet, vai tad Rīgai naudas maz. Ja pietrūks, pacels NĪN , ieviesīs lietus, gaisa vai vēl kādu nodokli. VID papurinās vecenītes, kuras, kuras izīrē kādu istabiņu vai pārdod pašadītas zeķes.