Liepājnieks Mihails Atamanskis, kurš veic pats savu izmeklēšanu, kā tad īsti viss noticis pazudušā piecgadīgā puisēna Ivana Berladina lietā, publicējis šokējošus secinājumus. Viņaprāt, autobusa šoferis tīši izsēdinājis zēnu Dubeņos, policija jau sākotnēji nav reaģējusi uz ziņojumu, ka zēns tur atrodas, savukārt pats Ivans bijis dzīvs veselu nedēļu kopš pazušanas.

Sociālajā tīklā Facebook Mihails dalījies ar savas izmeklēšanas rezultātiem, kurus pārstāstām.

Ivans bijis sabiedrisks zēns, un viņam paticis atrasties cilvēkos. Mājās uzmanības trūcis, tāpēc viņam paticis vizināties autobusos. Savukārt viņa māte par bērnu rūpējusies un audzinājusi, viņš nav bijis ne badā, ne nesakopts.

Mihails raksta:

“Māte ar viņu nodarbojās un audzināja, to apliecina arī fakts, ka viņš pat mežā savā pēdējā naktī novilka sandales un akurāti nolika sev blakus… Tieši tas man šodien bija pilnīgs šoks, un es pat nezinu kā to pārgremot un pieņemt!”

Vieta, kur Ivans atrasts atrodoties 300 metrus no siltumnīcas, aiz kuras atrodas divas mājas. Vienā no mājām dzīvo 70 gadus veca sieviete ar diviem suņiem, otrā mitinās tikai brīvdienās, turklāt ne katras brīvdienas atbraucot no pilsētas.

Tieši tajā vietā, kur atrasts Ivans, tiešām esot pilnīgi brikšņi, kur piekļūt faktiski ir nereāli. Līdz ar to mājas pamanīt nav iespējams.

 

Dubeņu iedzīvotāji pagaidām putrojoties savās liecībās un versijās, vai zēnu ir redzējuši, vai nav redzējuši. Taču Dubeņos ir veikals TOP, kurā ir novērošanas kamera, kuras ierakstus izņēmusi policija.

“Savukārt uz veikala ēkas ir Grobiņas pašvaldībai piederoša kamera, kas tieši vērsta uz autobusa pieturu, un kuras redzslokā nonāk liels iecirknis. Tukšam autobusam un kas tajā notika, ir jābūt ļoti skaidri redzamam ierakstos – kamera ir dārga un ieraksts būs kvalitatīvs,” raksta Mihails.

 

Arī autobusā esot veselas sešas kameras, kuru filmēto autobusa vadītājs redzot monitoros. Līdz ar to Mihails secina, ka bērnu vadītājs redzējis dažādos rakursos. Arī šie ieraksti tagad ir policijas rīcībā.

Raksta turpinājums nākamajā lapā!

Lapas: 1 2

Pievienots sadaļā:

112, Informatīvi, Raksti, Šokējoši

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 Komentāri

  • Ja policija darbam piejietu nopietni un uzreiz pārskatītu kameras, puisītis būtu dzīvs..Tā ir policijas kārtējā nolaidība!

  • nu tad rijīgais ķuzi,ko tagad melosi ar savu rokasbandu-sapūstiet maitas,tāpat liepājas autobusu parks,jo tādi šoferi vēl braukā joprojām-centu pisēji,ja kādam tas interesē,tad rakstiet,izstāstīšu gadījumus tieši par autobusu šoferiem ar kādiem izdzimteņiem esmu saskāries! bet tas nenozīmē ka nav atbildīgu un uzticamu šoferu!!!