Nodokļus maksā gandrīz visi, un visiem ir informācija, ka tos ir jāmaksā… Bet ne visiem ir informācija, ka tos var arī atgriezt/atgūt un kā.

Piedāvājam iespēju katram iepazīties ar Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atgriešanas posmu. Mājas lapa: https://eds.vid.gov.lv/
Zemāk pievienoti ekrānšāviņu (printscreen), kā soli pa solim aizpildīt anketu, lai atgūtu nodokļus.

1.solis

EDS-1

2. solis

EDS-2

3. solis

EDS-3

4. solis

EDS-4

5. solis

EDS-5

6.solis

EDS-6

7.solis

EDS-7

8.solis

EDS-8

9.solis

EDS-9

10.solis

EDS-10

11.solis

EDS-11

>>> Noskaties VIDEO pamācību nākamajā lapā!

Lapas: 1 2

Pievienots sadaļā:

Foto, Informatīvi, Pamācoši, Raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 Komentāri

 • vairs nav par 3 gadiem var iznemt tikai kops iestajas eiro
  iznemu par 2014 gadu radits bija 97 eiro no kuriem atsutija 67 eiro sms par parskaitijumu bija tik kludains kad savu vardu nevareju izlasit un beigas atnaca pavests par sodu kad nesu nodevis par kaut kadu periodu un tur mistiskie 30 eiro ar pazuda..

 • Man viss atnāca, un ļoti smuki. 🙂 Biju dzirdejusi par šo, bet pati nezināju kur kas īsti jāspiež utt, kas jāieķeksē utt. Kaut kā pati pāgajušo gad aizpildiiju un gaidīju, kas nu būs. Atbilde pēc laika atnāca inboxaa, ka saņemts pieteikums, veiktas korekcijas (tas, ja nebiju ko pareizi ieķeksejusi utt) un PIEBILDA, ka varu iesniegt arī par 2013 gadu , ka sanāk tur arī kāda naudiņa, un viņi pat bija epast ierakstījuši kurā ailē , kas jāieraksta, izpildīju un nodevu atkal – šodien ienāca 64 eur.. Nav daudz, bet nu priekš Latviešiem, katrs eur svarīgs. Pirmajā x saņemu ja nemaldos 340 eur. 🙂 Taka viss strādā. 🙂

 • Jap man 180 Euro super

 • Viesturs pirms 2 gadiem

  Ja man izlec šāds brīdinājums, tas nozīmē, ka es vēl esmu parādā?

  Brīdinājumi
  Sadaļa D. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa samaksas termiņš ir 2015. gada 16. jūnijs, bet, ja aprēķinātā nodokļa summa pārsniedz 640 euro, to var iemaksāt budžetā trijās reizēs — līdz 2015. gada 16.jūnijam, 2015. gada 16. jūlijam un 2015. gada 17. augustam, iemaksājot katru reizi trešo daļu no šīs summas. Papildus informējam, ka nepieciešamības gadījumā Jūs variet lūgt nodokļa samaksas termiņa pagarinājumu, iesniedzot iesniegumu VID ne vēlāk kā mēnesi pēc maksājuma termiņa iestāšanās.

 • peec ienegsanas, mani informeeja ka ir nodoklu paarmaksa, nevajag neko dariit taalaak? tikai gaidiit naudinu? vai vajag dariit kaut ko veel?

 • Mārtiņš pirms 1 gada

  A ja esi mikrouzņēmuma (MU) darbinieks vai īpašnieks, viss aprakstītais nekam neder 🙁 NOdokļus nevari atgūt 🙁