Pārbaudi maku un kabatas! Iespējams tieši TAVA eiro banknote var tev atnest papildus NAUDU!

500eur

Ja Jums makā vai kabatā ir kaut pāris EUR banknotes – noteikti ir vērts tās papētīt sīkāk!

Starp eiro banknotēm, kas ir apritē pasaulē, ir daži eksemplāri, kuri sava retuma dēļ ir kļuvuši par kolekcionāru medību objektiem. Un tā kā tās pamazām nonāk privātās kolekcijās, apgrozībā to paliek aizvien mazāk, attiecīgi vērtībai tikai pieaugot. Uzzini, kā tās pazīt!

50 eiro.

Dažas no šīm banknotēm ir izlaistas ar kļūdainu informāciju uz aizsarglīnijas. Paskaties bankonoti pret gaismu. Ja tās nomināls ir 50 eiro, bet uz aizsarglīnijas rakstīts 100 eiro, jums ir paveicies! Privātie kolekcionāri var to no jums nopirkt par cenu, kas nominālu pārsniedz pat septiņas reizes.

100 eiro.

Neliela šo banknošu tirāža bija izlaista nepareizi apgriezta, un, ja jūs tādu atradīsiet savā makā, varat līksmot! Kolekcionāri jums par to samaksās trīs reizes vairāk, nekā tā maksā pēc nomināla.

5 eiro.

Kolekcionāri dzenas pēc šīs banknotes, vēršot uzmanību tās sērijas numuram. Ja jums paveiksies, jūs piecīti varēsiet pārdot pat par 100 eiro! Īpaši retas sērijas var tās īpašniekam atnest ļoti daudz naudas. Uzmanīgi izpētiet savas banknotes! Visretākās sērijas ir ar pieciem vienādiem cipariem, piemēram: 77777. Ja jums tādas gadījušās makā, varat tikt pie labas naudas!

eur

Avots: Focus.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *