Foto: ekrānuzņēmums/youtube

Kādā no Rīgas skolām notikusi traģēdija: 5. klases skolniece izleca pa ceturtā stāva logu. Meitenei ir daudz lūzumu, tagad viņa atrodas slimnīcā, vēsta portāls kompromat.lv.

Janvāra beigās skolēni izveidoja grupu aplikācijā WhatsApp, kurā aktīvi apsprieda spēli “Zilais valis” (sīkāk par to izlasīt šeit). Turpat viņi dalījās ar bildēm, kur var redzēt griezumus uz rokām. Vecāki uzreiz pievērsa uzmanību šai grupai.

Tomēr viņiem neizdevās laicīgi rīkoties: viena no grupas dalībniecēm izleca ārā pa logu.

“Meitene izveidoja Instagramā mirkļbirku #«мы в игре» (“mēs esam spēlē” – red.). Pēc tam sāka aktīvi apspriest pašnāvības tēmu WhatsApp grupā, kuru N. šī gada 29. janvārī izveidoja ar nosaukumu “Sarakste”. Trīs meitenes kļuva par administratoriem. Bet grupas izveidotāja N. ar kaut ko asu uztaisīja uzrakstu uz savas rokas “N+T” un dalījās ar bildi,” stāsta cietušās meitenes klasesbiedra mamma.

Portāls kompramat.lv apgalvo, ka vecāki tam nodevuši šīs grupas ekrānuzņēmumus, kā arī video, kurā var redzēt, ka pieci bērni kāpņu telpā mēģina nofilmēt kā viens no viņiem veiks pašnāvību. Meitene, kura vairākas reizes kāpj uz atvērta loga palodzes, nenolec, jo “pa ielu kāds visu laiku staigā”. Turklāt otra meitene visu laiku kūda viņu nolekt ar vārdiem “nolec vismaz manā klātbūtnē!”, “atvadies no vecākiem un draugiem”, “leciens un viss!”

Raksta turpinājums un VIDEO nākamajā lapā!

Lapas: 1 2

Pievienots sadaļā:

Informatīvi, Negudri, Raksti, Šokējoši, Visi video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*