Kāds “BMW” autovadītājs Daugavpilī ietriecies mājas sienā, noārdot teju pusi mājas un iebraucis guļamistabā, kurs pirms brīža bija 4 gadus vecs puika, ziņo raidījums “Degpunktā”!

Daugavpilietis Pjotrs ar sievu bija devušies uz pilsētas centru iepirkties, kad saņēma negaidītu zvanu no sievasmātes – viņu mājā ietriekusies automašīna. Sākumā gribējis teikt sievasmātei, lai beidz jokot, bet tad klausulē sekojuši kliedzieni, protams, steigušies uz mašīnu un braukuši mājās. Atbraukuši mājās ieraudzījuši, ka kaimiņš jau sauc policiju un ātro palīdzību. Tālākie notikumi izvērsušies visai nepatīkami.

Zīmīgi, ka Pjotrs nedzīvo stūra mājā, bet nākamajā no ielu krustojuma. Atsteigušies mājās, kur kaimiņš jau saucis policiju un mediķus. Pirms policijas ierašanās mediķi ielikuši mašīnā vienu cietušo, bet īstais šoferis no notikuma vietas aizvests. Vainu par notikušo uzņēmusies kāda jauna, knapi pilngadību sasniegusi meitene.

“Čigāniete ir vietējā, dzīvo tepat netālu, mēs visi viņu pazīstam,” norāda Pjotrs. Viņu izbrīna, ka atbraukušie policisti nav pat iegājuši ēkā, lai apjautātos par iemītniekiem. Tāpat viņš ir neapmierināts, ka nav ieradušies kriminālpolicisti, jo mašīnā bijušas narkotikas. Kad nākamajā dienā viņi tomēr ieradušies, pulverīšu tur vairs nebija. “Uz sēdekļa atradās tabletes, bet tās var būt pret jebko – pret klepu, temperatūru. Es neesmu eksperts, es no tā neko nesaprotu,” norāda mājas saimnieks. Tāpat salonā atradies alkohols – alus. “Viņi aizzīmogoja mašīnu un teica, lai aizvāc.”

Šobrīd Pjotrs noraizējies par 4 gadus vecā dēla veselību, kuram notikušā rezultātā ir pamatīgs stress, nepieciešams psihologs. Pirmās dienas pēc avārijas uz podiņa gājis teju vai ik pēc 5-10 minūtēm. Bet varēja būt vēl daudz ļaunāk. Pavisam neilgi pirms mašīnas ietriekšanās ēkā vecmāmiņa mazo pasaukusi ēst. Viņš iepriekš atradās tieši tajā stūra istabā, kur auto ietriecās.

Raksta turpinājums un VIDEO nākamajā lapā!

Lapas: 1 2

Pievienots sadaļā:

112, Auto, Informatīvi, Negudri, Šokējoši, Visi video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*