Mēs visi gribētu cerēt, ka mediji ir tie, kas mums sniedz patiesu, precīzu un analītisku informāciju, tomēr tā ne vienmēr notiek. Katru dienu informatīvajā telpā nonāk ļoti daudz ziņu, kas ir nepatiesas, tendenciozas, sagrozītas vai klaji melīgas.

Vai mākam tās atšķirt no patiesības? Kā rodas meli medijos, kā tie izplatās un kāds ir to mērķis, par to skatītājiem pastāstīs jaunā analītiskā raidījuma “Melu teorija” veidotāji Jānis Krēvics un Ansis Pūpols kopā ar nozares ekspertiem.

“Melu teorija” pētīs, atmaskos un skaidros medijos izskanējušās nepatiesības, un palīdzēs skatītājiem nepazaudēt galvu informatīvajā plūsmā. Ansis Pūpols pievērsīsies ikoniskiem melu stāstiem, piemēram, par virs Ukrainas notriekto Malaizijas lidmašīnu MH17, par krustā sisto puisēnu, biedēšanu ar bēgļiem u.c. Savukārt Jānis Krēvics sekos jaunākajām melu tendencēm un skaidros, kā tās ietekmē vēlēšanas, kā tiek izveidoti melu mediji un kā nezināmas izcelsmes ziņas tiek padarītas par karstākajiem jaunumiem. Atklāj patiesību kopā ar TV3!

VIDEO:

Avots: Tvplay.lv

Piedalies satura veidošanā! Pievieno savu stāstu, video, foto ŠEIT vai atraksti runabildes@gmail.com
Egils Zimulis
Vairāk lasīt šeit...

Pievienots sadaļā:

Informatīvi, Šokējoši, Visi video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*