Prātam neaptverama izrēķināšanās Pierīgā! Vīrieti ieved mežā, nocērt viņam roku un liek rakt sev kapu!

Naktī no svētdienas uz pirmdienu mežā netālu no galvaspilsētas risinājušies prātam neaptverami notikumi. Kāds vīrs pieredzējis īstu murgu un tikai brīnumainā kārtā izdzīvojis neredzēti nežēlīgā uzbrukumā, kas noticis Ropažu novadā, ziņo radījums “Degpunktā”.

Pirmdienas rītā Daugmales iedzīvotāji ievērojuši kādu “sagurušu” trešās sērijas “BMW” un četrus šai pusē vēl neredzētus, acīmredzami aizdomīgus vīriešus.

Nojaušot, ka viņiem kaut kas varētu būt “aiz ādas”, kāds drošības labad piezvanījis vietējiem policistiem, un atklājies, ka spēkrats ar aculiecinieka minēto numura zīmi ir izsludināts meklēšanā. Jau pavisam drīz ierodoties Daugmalē, pašvaldības policijas vīriem nav izdevies ieraudzīt meklēto auto, taču viņi pamanījuši kādu četrotni, kas atbildusi aculiecinieka aprakstam.

Lai arī policisti ik dienas sastopas ar dažāda ”kalibra” ļaundariem, izdzirdot, kas varētu būt uz šo vīru sirdsapziņas, sirds sākusi dauzīties straujāk. Kārtībsargi noskaidrojuši, ka šie jaunieši atrodas meklēšanā par ļoti smaga nozieguma izdarīšanu – iepriekšējā dienā viņi nolaupījuši cilvēku, kurš aizvests uz mežu un viņam nocirsta roka ar mačetei līdzīgu priekšmetu. Noskaidrots, ka šim vīrietim likts rakt arī pašam savu kapavietu, tāpat viņam konstatēti arī citi smagi miesas bojājumi.

Raksta turpinājums un VIDEO nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *