VIDEO: Runā, ka īstais Vladimirs Putins nomira 2005. gadā. Visi pārējie ir viņa dubultnieki.

Daudzi ir ievērojuši, un fotogrāfiju analīze to tikai apstiprina, ka tāds Vladimirs Putins, kāds viņš bija 2004. gadā nekur vairs nav redzēts. Krievijas prezidenta izskats, balss, uzvedība, žesti un valodu zināšanas ir mainījušās. 

Piemēram, grumba Vladimira Putina pierē mainās teju katru gadu, ja ne pusgadu – un to neesot iespējams panākt pat ar plastiskās operācijas palīdzību. Tāpat ir mainījušās grumbas ap acīm, ir novērotas dažādas roku kustības, dažādas ausu formas. Putina kādreizējie draugi, ar kuriem kopā slēpots, arī viņu vairs neatpazīstot.

Tiek uzskatīts, ka 2005. gadā Vladimiram Putinam atklāja onkoloģiskas problēmas mugurkaulā. Viņš tika nosūtīts uz Vāciju, lai veiktu izmeklējumus un uzsāktu ārstēšanu. Diagnoze tika apstiprināta. Viens no ārstiem atklāja, ka Vladimiram Putinam dzīvot atlicis vien pāris mēnešus. Taču no ārstēšanās Krievija atteicās. Putins atgriezās dzimtenē. Tāpēc liels bija šī ārsta pārsteigums, kad aptuveni pēc pusgada viņš televīzijā ieraudzīja Krievijas prezidentu – mundru, veselu un dzīvu.

Savas prezidentūras sākumā Vladimirs Putins lieliski pārzināja vācu valodu, lietoja sarežģītas šīs svešvalodas konstrukcijas. Jau 2007. gadā savā runā Vladimirs Putins pieļāva nopietnas gramatiskas kļūdas. 2013. gada aprīlī Vladimirs Putins vairs nespēja iztikt bez vācu valodas tulka.

2014. gadā, kad Vladimirs Putins tikās ar Japānas premjerministru, viņi paglaudīja Krievijas prezidenta suni. Kinologi apgalvo, ka Vladimira Putina suns Krievijas prezidenta klātbūtnē neuzvedās tā it kā viņš būtu tā saimnieks. Secinājums – suns ir apmainīts vai arī saimnieks nav tas, par ko uzdodas.

Vladimira Putina acis laika gaitā mainās – te lielas, te mazas, šauras un platas.. Arī par Krievijas prezidenta Vladimira Putina ģimeni īsti nekas nav zināms. Tiek apgalvots, ka tas tiek darīts Vladimira Putina ģimenes drošības dēļ, taču citviet pasaulē prezidenti neslēpj savus bērnus vai sievas. Taisni otrādi – valsts pirmā ģimene ir kā uz delnas, jo vēlētājam ir svarīgi, kādā ģimenē prezidents dzīvo. Taču, ja Krievijas prezidents ir apmainīts, tad saprotams, ka ģimene nevēlās dzīvot kopā ar svešu cilvēku, nemaz nerunājot par nejaušu ģimenes locekļu izpļāpāšanos.

VIDEO:

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *